Jak urządzić strefę relaksu w ogrodzie?

Category: Meble ogrodowe 48 0

Ogród to idealne miejsce do zregenerowania swoich sił po ciężkim dniu. Sprawdź z nami, jak urządzić strefę relaksu w ogrodzie i czego nie może w niej zabraknąć.

Leżak ogrodowy – mebel obowiązkowy

Jednym z najważniejszych mebli w ogrodzie jest leżak ogrodowy. Leżaki ogrodowe nie kosztują dużo, a wystarczają na długie lata. Są niezbędnym meblem ogrodowym u osób, które lubią się opalać lub trochę poleniuchować na tarasie, czy trawniku w ogrodzie. Ważne, aby leżak ogrodowy był wykonany z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, łatwy w czyszczeniu i wygodny. Duży wybór leżaków ogrodowych znajdą Państwo w sklepie Hop-sport.pl Warto sprawdzić ofertę jeszcze przed letnim sezonem, ponieważ można znaleźć bardzo dobre okazje cenowe.

leżak ogrodowy
https://www.hop-sport.pl/meble-ogrodowe/lezak-ogrodowy-monza-brown.html

Przedstawiony powyżej model posiada zagłówek, który gwarantuje komfortowy wypoczynek i relaks. Możemy ustawić go na tarasie lub w ogrodzie. Co ważne, jest lekki, składany, dzięki czemu możemy zabrać go również na wakacyjny wyjazd. Bezpieczeństwo i wygodę użytkowania zapewni nam profilowany kształt. Oprócz tego, jest wykonany z materiałów odpornych na promienie słoneczne oraz różne warunki atmosferyczne. W zestawie mamy podstawkę na napój oraz miękki polarowy koc.

Zestawy mebli ogrodowych

Na tarasie nie może zabraknąć również foteli ogrodowych i stolika. Najlepiej gdy są one wykonane z materiałów takich jak technorattan, czy metal. Meble drewniane może wyglądają ładnie, ale wymagają pielęgnacji, co jakiś czas trzeba je konserwować i malować. Z meblami technorattanowymi nie mamy problemów. Są łatwe w czyszczeniu, a materiał ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i jest bardzo trwały. W sklepie hop-sport.pl znajdą Państwo również wiele ciekawych modeli.

Huśtawki ogrodowe

Jeżeli mamy sporą rodzinę najlepsze będą duże huśtawki ogrodowe. Jeżeli jednak nie wszyscy lubią się bujać lub po prostu nie mamy miejsca na dużą huśtawkę, zawsze możemy postawić na huśtawkę w formie wygodnego fotela kokonu. Poniżej przedstawiamy model diVolio. Jest wykonany ze stali nierdzewnej, ma duże wygodne zagłówki i ogromną poduchę wewnątrz kosza. Siedząc wewnątrz kokonu poczujemy się przytulnie i komfortowo. Kupując taką huśtawkę w sklepie hop-sport otrzymamy specjalny pokrowiec i dwa koce polarowe.

huśtawka ogrodowa
Źródło: https://www.hop-sport.pl/hustawki-ogrodowe/kokon-napoli-dv-1210-graygray-b14.html

Parasol ogrodowy

Niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Ochroni nas przed słońcem i da cień w upalne dni. Warto go mieć, aby móc relaksować się w ogrodzie każdego dnia.

Ciekawym dodatkiem do ogrodu będzie również trampolina ogrodowa dla dzieci oraz basen, czy jacuzzi. Te elementy wyposażenia dadzą rozrywkę w każdy dzień. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić najniższe ceny trampolin, basenów, jacuzzi i leżaków, zapraszamy do hop-sport.pl

 

Related Articles

Dodaj Komentarz