Oświetlenie tarasu oprawami LED

Category: Zaczarowany ogród 1 014 0

Oświetlenie tarasu, choć z pozoru wydaje się łatwe, wcale takie nie jest, dlatego też powinniśmy dowiedzieć się o tym jak najwięcej. Dziś dowiecie się jak w kilku prostych krokach oświetlić taras, czy też ogród. Nie tylko za pomocą opraw LED

Do oświetlenia tarasu powinniśmy wybrać specjalne oprawy, które są przystosowane do montażu na dworze, ciągle zmieniające się warunki pogodowe mogą spowodować, że wasze oprawy ulegną zniszczeniu. Nawet kiedy lampy mają znaleźć się pod zadaszeniem i wydaje się nam, że nic się z nimi nie stanie lepiej zrezygnować z oprawy, które przeznaczone są do montażu w domu. Warto także pamiętać o oświetleniu schodów, tym bardziej, kiedy są one połączone z tarasem, do tego celu możemy wykorzystać oprawy LED, czy też profile LED.

Czasami pomieszanie z poplątaniem jest wskazane, jednak szukając lamp do ogrodu, lepiej trzymać się tej samej stylistyki, dlatego też wybierajmy produkty tego samego producenta, a najlepiej tej samej kolekcji. Nie warto popadać w żadną skrajność, dlatego też lamp nie powinno być ani za dużo, ani za mało. Szczególnie, kiedy mamy zamiar się relaksować w ogrodzie, powinniśmy postawić na minimalizm, ponadto taras, który jest mocno oświetlony nie prezentuje się wcale dobrze na tle reszty ogrodu.

Inspiracje na oświetlenie salonu oprawami LED

źródło: indoor-lighting.net
źródło: news.superlife.ca
oświetlenie tarasu
źródło: AVSO.ORG
źródło: chloeelan.com
źródło: klusdesign.pl

Prawdy i mity o oprawach LED

Related Articles

Dodaj Komentarz