Te narzędzia ogrodowe i urządzenia ułatwią życie na działce.

Category: Narzędzia ogrodowe 69 0

   Podstawowe narzędzia do pracy w ogrodzie, jak grabie, szpadel i haczka, czy jak kto woli motyka, zna każdy z nas. Ale czy wiecie, że istnieje wiele innych urządzeń, które mogą ułatwić nam różne prace w ogrodzie? Tutaj przedstawię Wam najbardziej funkcjonalne narzędzia do ogrodu, które warto mieć.

 trawa

Areator na kółkach

   Chcesz aby trawa na twoim podwórku zawsze była zielona? To rozwiązanie pozwoli Ci o nią zadbać. Areacja jest niezbędna do prawidłowej pielęgnacji trawnika. Ten zabieg rozluźnia, napowietrza glebę oraz zapobiega występowaniu mchu. Dzięki temu trawa lepiej rośnie. Taki zabieg warto zacząć wykonywać już wiosną. Areator wyposażony w kółka ułatwia wykonywanie to zadanie.

Siewnik, rozsiewacz ręczny

   Jeśli chcesz zasiać trawę lub po prostu rozsiać nawóz, z pomocą przyjdzie Ci rozsiewacz ręczny. Przy pomocy tego narzędzia szybko i równomiernie rozsiejesz nasiona, piasek czy nawozy na średniej wielkości powierzchni. To narzędzie wprawisz w ruch, przy pomocy zwykłej korbki.

Zbierak do owoców

    Dzięki zbierakowi możesz zrywać owoce z wysokich drzew oraz z gałęzi, do których mamy utrudniony dostęp. Średnica zbieraka ma 13 cm. Świetnie sprawdzi się w zbieraniu jabłek, śliw, gruszek czy brzoskwiń.

 jabłoń

Sadzarka do cebul

    Dzięki temu narzędziu dopasujesz głębokość dziury do danej rośliny cebulowej. Ułatwia sadzenie kwiatów cebulowych, tai przyrząd ułatwia pracę w ogrodzie.

Kosiarka spalinowa z napędem

   I koszenie trawy staje się przyjemnością. Wiem, bo sama przetestowałam to urządzenie. Podczas koszenia można poczuć się prawie jak na spacerku. Kosiarka sama ciągnie przed siebie i nie trzeba jej pchać. Dzięki temu szybko skosisz trawę w każdym ogrodzie.

Wertykulator elektryczny

   To urządzenie dla osób, które mają duże trawniki. Dzięki niemu szybciej przeprowadzą zabiegi pielęgnacyjne trawy.

   Tych kilka narzędzi i urządzeń ułatwi pracę w każdym ogrodzie. Dzięki nim czynności staną się prostsze i bardziej przyjemne. A Ty będziesz mieć więcej czasu na podziwianie ogrodu oraz rozkoszowanie się w jego pięknie.

Related Articles

Dodaj Komentarz